«Бібліомісто щасливих людей»

28 вер. 2016
Сьогодні, 28 вересня, учні 7 класу з класним керівником Ковальською К.В. та бібліотекарем Титаренко Л. В.у Кропивницькому відвідали VIII Фестиваль молодіжної книги «Бібліомісто щасливих людей» на вулиці Дворцовій.

Сьогодні, 28 вересня,  учні 7 класу з класним керівником Ковальською К.В. та бібліотекарем Титаренко Л. В.у Кропивницькому  відвідали VIII Фестиваль молодіжної книги «Бібліомісто щасливих людей» на вулиці Дворцовій.

Квартал вулиці Дворцової, де знаходиться юнацька бібліотека, перетворили  на своєрідне бібліомісто яким можна було прогулюватися відвідуючи різні вулиці, квартали, проспекти. Це місто наповнювали книги, виставки, цікаві майстер-класи, поціновувачі  літератури та щастя. А на проспекті Виставковому можна було побачити різноманітні виставки – книжкові, фотографії, виставки-презентації.