Святкування відкриття скверу «Покровський

15 вер. 2017
15вересня 2017 року учні, вчителі під керівництвом директора школи Інни Мусіївни долучилися до святкування відкриття скверу «Покровський», яке пройшло в святковій атмосфері. Жителі міста змогли відпочити, переглянути концерт, на якому учениці 9 класу Філімоненко Вікторія, Стецюк Діана та Бабій Єлизавета виконали дві музичні композиції. Усі присутні були вдячні депутатам міської ради Шамардіну О. С. та Шамардіній К. О., саме за їхньої підтримки у місті облаштували сквер, який зможе об’єднати дорослих та дітей для відпочинку.