Вітаємо переможців!

28 квіт. 2017
Вітаємо спортивну команду школи за зайняте ІІІ місце у міських змаганнях "Старти надій" та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову П.С.

Вітаємо спортивну команду школи Зюнзя Є. (5 клас), Миронченко Є. (5 клас), Бандурист А. (6 клас), Федорченко А. (6 клас), Луценко А.(6 клас), Пархоменко М. (6 клас), Пілунська Д. (6 клас), Савенко А. (6 клас), Бориченко М. (7 клас), Гайдученя В. (7 клас), Нагула В. (7 клас), Ботез Я. (7 клас), Черній О. (7 клас), Лисенко А. (7 клас), Очеретнюк О. (7 клас), Левочко О. (7 клас)   за зайняте ІІІ місце у  міських змаганнях "Старти надій"  та висловлюємо подяку за підготовку учнів до спортивних змагань вчителю фізичної культури Армашову Петру Сергійовичу.