Вітаємо переможців

7 бер. 2017
Вітаємо учнів 4, 8 класів, за зайняте ІІ місце в міському конкурсі "Моральний вчинок" та оголошуємо подяку вчителям: Доленко І.О. та Стародубцовій О.І. за підготовку учнів до конкурсу.

Вітаємо учнів 8 класу, за зайняте ІІ місце в міському конкурсі "Моральний вчинок"  в номінації "Буклет" на тему: «З Україною в серці» та  в номінації "Відеосюжет" на тему: «Україна починається з тебе» й оголошуємо подяку класному керівнику  Стародубцовій Оксані Іванівні за підготовку учнів до конкурсу.

Вітаємо учнів 4 класу, за зайняте ІІ місце в міському конкурсі "Моральний вчинок"  в номінації "Книга-звіт" на тему: «Будинок моральних вчинків» та оголошуємо подяку класному керівнику Доленко Ірині Олександрівні за підготовку учнів до конкурсу.