Підсумок тижня психології

24 квіт. 2017

Сьогодні ми нарешті, незважаючи на холод та вимушений день відпочинку завершили цикл заходів до тижня психології у школі присвяченому Всеукраїнського дню психолога. Протягом тижня діти ділились думками на "Паркані думок", брали участь у конкурсі малюнків "Автопортрет класу" та творів на тему "Щастя це...". В перервах подорожували релаксаційними казками. Дізнавалась особливості впливу кольорів на організм людини, разом з героями мультфільму "Головоломка" вивчали позитивні та негативні емоції, здобували навики самопізнання та професійного самовизначення. Родзинкою тижня стала акція "Конверт щирих пробачень", де учні здивували своєю проникливістю та щирістю у листівках з пробаченнями. Апофеозом тижня стала зустріч дітей з пророкувальницями майбутнього з 8 класу, які пригощали дітей цукерками з передбаченням на майбутнє. Хочеться подякувати за допомогу в організації проведення тижня - майбутньому психологу Самофаловій Ірині, яка проходить практику на базі ЗШ І-ІІІ ст.№2 та моїм помічницям з 8 класу. які завжди творчо підтримують мої ідеї, Окремо велике спасибі вчителям за співпрацю у вихорі шалених днів і адміністації закладу за розуміння!