педагогічна рада та психолого-педагогічний семінар

В перший тиждень канікул була проведена педагогічна рада у формі ділової гри «Особистісно зорієнтоване навчання в аспекті співробітництва «учитель-учень»:

План проведення

Обговорення питань з виконанням дидактичних вправ:

1. Реалізація ідей педагогіки співробітництва в освітньому процес

„Мозковий  штурм” «Новий погляд на особистість дитини»

2. Прийоми здійснення співробітництва вчителя і учня на уроках та в позакласній роботі

Мозковий штурм «Три слова»

Вправа на визначення емоційного стану учнів.

Практична вправа «Пам’ятка «З чого починається ефективний урок».

3.Психолого-педагогічні аспекти взаємодії вчителя й учнів у спільній пошуково-пізнавальній діяльності в умовах особистісно-орієнтованого навчання

Огляд малюнків «Учитель реальний – учитель ідеальний»

4. Аналіз результатів анкетування.

Робота творчої групи:
  • Хмарні технології як засіб впровадження особистісно-оріентовних розвиваючих технологій.
  • Майстер-клас: «Інтерактивні опитувальники. Kahoot, Qizzi, Hot Potatoes»

Рішення педагогічної ради
  • Здійснювати компетентнісно-орієнтований підхід  у  освітньому процесі до учнів , враховувати їх індивідуальні відмінності і можливості , впливати на формування професійної компетентності, освіченості особистості, забезпечувати підготовку  до професійної діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства.
  •  Визначити основною метою діяльності педагогічного колективу школи на етапах реалізації науково-методичної проблеми використання інноваційних освітніх технологій у освітньому процесі як необхідну передумову творчого зростання кожного вчителя  й розвитку здібностей учнів .
  • Творчу діяльність учнів організовувати таким чином, щоб навчання сприяло максимальному розвитку їхнього мислення, пізнавальних здібностей, самостійності, науковому пошуку.
  • Забезпечити наступність в упровадженні компетентнісного підходу на всіх ступенях навчання.
  • Здійснювати перехід на новий зміст освіти та нову парадигму в освіті: безперервна освіта протягом життя.
  • Допомагати випускникові орієнтуватися в сучасному суспільстві, формувати в нього здатність швидко реагувати на запити часу.