Міський семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

Педагогічна практика дає позитивні результати, як для початківця так і для досвідченого педагога, бо прагне формувати в дитині справжню людину, майбутнього громадянина держави.

З цією метою 22 жовтня 2013 року в навчальному закладі відбувся обласний практикум заступників директорів з виховної роботи, на якому була висвітлена проблема: «Виховна система закладу як спосіб організації життєдіяльності дитячого колективу».

Гостинно зустріли слухачів курсів: вокальний гурток «Пісенний зорепад» та директор школи Катеруша  Л. Л., яка розповіла про історичні моменти розвитку навчального закладу і його досягнення за останні роки.

Організатор практикуму – Міцай Ю. В., завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я КЗ КОІППО ім.. В. Сухомлинського, ознайомила присутніх з метою та завданнями педагогічної практики.

Розпочався практикум із засідання методичного об’єднання класних керівників «Творчість», демонструючи заступникам фрагмент засідання «Технологія підготовки та проведення виховного заходу» (Кернус Л. Ю., Доленко І. О., Демешкевич В. А.)

Педагог – організатор – Пілюгін Р. Л. провів фрагмент тренінгового заняття школи «Лідер»  з учнівським самоврядуванням - на якому члени інформаційної комісії вчилися правилам оформлення стіннівки.

Виховну програму школи Добра, Істини, Краси презентувала заступник директора з виховної роботи Бойко О. Ф.

Присутні під час практикуму побували на заняттях школи Добра, Істини, Краси, а саме:

- гри-подорожі по країні Добра «В Царстві Пітьми і Світла» (3 клас Демешкевич М. А., Слівіна Л. Ф.);

- дискусійному клубі «Істина» за азбукою моральних заповідей: Батьківщина, громадянин, патріот», яке було проведено з учнями 5-го класу під керівництвом класного керівника Стародубцевої О. І.

На засіданні творчого об’єднання «Краса» учні 11-го класу розкрили актуальну тему «Моральна краса – дзеркало твоєї душі» (класний керівник Войтюк О. Ю.)

Завершився семінар круглим столом, за яким учасники висловлювали свої враження про високу результативність педагогічної практики підготовленої педагогічним колективом навчального закладу.