Семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи

16 березня 2016 року в навчальному закладі відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи з проблеми: «Етапи формування виховної системи закладу як спосіб життєдіяльності дитячого колективу в напрямі виховання духовно багатої особистості».

Вихованці вокального гуртка «Пісенний зорепад», під керівництвом Тисленко О.Ю.,  зустріли гостей щирими посмішками та хоровою композицією «Зібрався рід наш увесь»

Привітно зустріла учасників семінару директор школи – Катеруша Лариса Леонідівна, яка презентувала історію навчального закладу.

Теоретичний блок семінару розпочався із виступу заступника директора ЦМСПС – Островської А.Б.,  яка розкрила сутність проблеми: «Творче обґрунтування проблеми формування духовності учнів у навчально-виховному процесі".

Заступник директора Бойко О.Ф. – презентувала секрети ефективної діяльності школи Добра, Істини, Краси.

Про «Секрет творчого наставництва», як метод коучингу розповіла класний керівник 2-А класу

Демешкевич М.А.

«Секрет системного підходу» - розкрили керівник методичного об’єднання Лабутіна А.А. та педагог-організатор Пілюгін Р.Л.

Підсумком теоретичної частини був аналіз моніторингу результативності виховної роботи, який представила практичний психолог – Ланчуковська Л.А.

У практичному блоці гості побували на відкритих заняттях школи Добра, Істини, Краси:

Учні 2-А класу з класним керівником Демешкевич М.А. запросили на подорож по країні Добра до «Урочища живого і прекрасного»

На засідання за круглим столом в клуб «Істина» за азбукою моральних заповідей на тему: «Батьківщина, незалежність, патріотизм» запрсили учні 7 класу з класним керівником Стародубцовою О.І.

Учні 9 класу та їх класний керівник Барабуля Н.А. провели відкрите засідання творчого об’єднання «Краса» на тему: «Краса людини в її діяннях»