Педагогічна рада

Школа – це життєвий простір дитини, тут вона не просто готується до життя, а живе. Тому виховна робота в нашій школі планується так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника життя, гармонізації та гуманізації стосунків між учнями й педагогами. Школою й родиною, керуючись ідеями демократизму.

Пріоритетним у роботі школи на сьогоднішній день повинен бути патріотичний напрямок.

Адже формування громадянина – патріота України, підготовленого що життя, з високою національною свідомістю, який здатен побудувати громадянське суспільство, в основу якого  були б закладені та постійно втілювалися демократія, толерантність та повага до прав людини, набуває особливого значення.

З цією метою заступником директора з виховної роботи Бойко О.Ф. було організовано та проведено засідання педагогічної ради з теми: «Роль  національно -патріотичного  виховання у формуванні духовного та морального світогляду школярів».

На педагогічну раду були запрошені не тільки педагогічний колектив, а й батьки, члени учнівського самоврядування та представник волонтерського руху Гордієнко Наталія.

Захід був проведений у формі консиліуму, на якому членами педагогічної ради були розглянуті такі питання:

-         Патріотизм – основа духовного становлення громадянина»

-         «Виклики сучасного суспільства перед освітою щодо виховання юних громадянина – патріота»;

-         «Становлення патріотизму, національної самосвідомості юних громадян має стати центральним нервом усієї діяльності учителя»,

-         «Роль учнівського самоврядування в організації загальношкільних виховних заходах з національно – патріотичного виховання»

-         «Аспекти національного виховання учнів у процесі гурткової роботи»

-         «Сім’я як ключовий суб’єкт національно – патріотичного виховання дитини.

Під час практичної роботи

Головним рішенням, яке було прийнято на засіданні педагогічної ради: завдання школи та обов’язок  педагогів – виростити дітей справжніми громадянами – патріотами України з почуттям особистої відповідальності.