Тиждень знань БЖД «Обережно: небезпека!» 2021/2022

У 6 класі Тиждень БЖ розпочався з онлайн-бесіди з класним керівником Стародубцовою О. І. з переглядом фільму «Надзвичайні ситуації. Захист органів дихання», під час якої здобувачі освіти розглядали алгоритми дій при хімічній атаці.

Здобувачі освіти 2 класу з класним керівником Клюшніченко Оксаною Григорівною обговорювали правила пожежної безпеки

8-класники з Самофаловою Ольгою Андріївною під час онлайн-діалогу говорили про вибухонебезпечні предмети й речовини, про їхню загрозу життю та здоров'ю, переглядали та обговорювали фрагменти фільму "Дітям - про загрози вибухонебезпечних знахідок", а також розглядали алгоритм дій при виявленні підозрілих предметів.

Лабутіна Анна Анатоліївна провела з 5 класом заняття з елементами тренінгу, у ході якого була проведена вікторина "Злочин і казка", діти переглядали та обговорювали відео та складали пам'ятку "Мої дії під час війни".

Під час бесіди "Убезпеч своє життя" класний керівник Фесенко Наталія Володимирівна обговорювала з першокласниками правила поведінки під час пожежі.

На завершення Тижня БЖ семикласники з класним керівником Мальщуковою Катериною Вікторівною створювали електронну пам'ятку "Тривога! Основні дії"

Матеріали до занять

style="width:100%; height:300px; border:0;">