Тиждень БЖД «Здоров'я-дорожче за золото!» 20/21 н.р.

Здобувачі освіти 6 класу розпочали Тиждень БЖД бесідою на тему "Особиста гігієна-запорука здоров'я" та провели практичне заняття!

Класний керівник 4 класу Філоненко О.В. підготувала для здобувачів освіти виховну годину "Здоров'я найбільший скарб у житті"

Представники учнівського самоврядування закладу освіти вчились створювати мотиватори на тему " Ми здорове покоління".

Поради від здобувачів освіти 3-Б класу  на тему "Здоров'я-дорожче за золото"

Виставку літератури для здобувачів освіти навчального закладу підготувала завідувач бібліотеки Титаренко Л.В. " Здоров'я-дорожче за золото"

Тиждень БЖД "Здоров'я -дорожче за золото" триває!

П'ятикласники під чітким керівництвом класного керівника Стародубцової О.І. працювали над створенням пам'ятки "Як підвищити свій імунітет"!)))

Учні 7 класу під час класної години "Здоров'я найголовніший скарб , бережи його змолоду!"

Першокласники були учасниками години спілкування на тему " Здоров'я- це життя!" Під керівництвом класного керівника Клюшніченко О.Г.

2-А. "Здоров'я- сила" година спілкування.

Здобувачі освіти 2Б класу подорожували до Країни ЗДОРОВ'Я та складали режим дня !

Флешмоб від 6 класу "З'їж яблуко замість цукерки"

Відеоролик від здобувачів 9 класу "Дихай вільно та будь здоровим".

Конспекти