Тиждень БЖ «Їдеш у путь – обережним будь!»

У рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності була організована зустріч з представниками правоохоронних органів. Під час зустрічі з гімназистами обговорювалися питання правил дорожнього руху та поведінки на дорозі. Також здобувачі освіти дізналися більше про безпеку життєдіяльності в умовах воєнного стану.

Здобувачі освіти 3-9 класів створювали спільні хмари слів з теми безпеки на дорозі і одночасно вчились користуватись цифровим інструментом Mentimeter. Результати роботи демонструють обізнаність здобувачів освіти у питанні правил дорожнього руху, а також показують різноманітність їх думок та досвіду

До роботи намагається долучитися кожен учасник освітнього процесу. У 4-Б діти виготовили макети світлофорів та грали в настільні ігри.

Здобувачі освіти 4-А класу взяли участь у "Вікторині про дорожній рух" та повторили значення світлофора.

Здобувачами освіти 2 класу було проведено годину спілкування на тему: "Складання пам'ятки пішоходів". Результатом роботи став чудовий фотоколаж "Пам'ятки пішоходів".

Восьмикласники під час години спілкування створили інфографіку "Моя безпека в моїх руках".

Дев'ятикласники підготували відеоролик «Безпека на дорозі для малят», пояснюючи молодшим товаришам правила безпечної поведінки.

У 3 класі була проведена класна година "Безпека дорожнього руху" , яка включала перегляд відео-вікторини та виконання завдань, де гімназисти узагальнили, поглибили знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, дорогах, ознайомилися з групами дорожніх знаків.

23 вересня відбувся захист творчих робіт 5-9 класів "Безпека дорожнього руху - це..." Учасники порадували своєю підготовкою, креативністю та, звісно, знаннями правил дорожнього руху. Яскраві презентації робіт, чудові постери, хвилювання під час виступів та змістовна інформація зробили завдання журі непростим, а радість переможців заслуженою.

До Тижня правил дорожнього руху у закладі долучаються не лише педагоги та діти, а і батьки. У закладі для здобувачів освіти початкової школи був проведений конкурс на найкреативнішу модель світлофора, і представлені роботи вражають дитячою винахідливістю та творчістю.

У закладі діє виставка бібліотечної літератури "Правила дорожнього руху -це життя"