Тиждень БЖ «Помічай, упізнавай, поводься безпечно!»

10 квітня у Великобалківській гімназії розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності. В рамках Тижня сьогодні до нас завітали кропивнивницькі рятувальники та провели для здобувачів освіти лекцію з основ безпеки життєдіяльності. Працівники ДСНС обговорили з дітьми правила безпечної поведінки у побуті та під час відпочинку на природі, зокрема, діти дізналися, як запобігти вогняному лиху та що робити, коли біда вже трапилася. Багато нового дізналися здобувачі освіти про вибухонебезпечні предмети, їх види, характерні особливості, а головне - дізналися, що робити, коли така знахідка трапилася на шляху. Захід пройшов у формі бесіди з елементами диспуту, маленькі чомучки мали змогу задати питання та почути відповіді фахівців. А ще дітям дуже сподобалося приміряти бронежилет та захисну форму. Надзвичайно вдячні службі ДСНС за таку корисну та змістовну лекцію, яка може допомогти врятувати чиєсь життя, ця інформація є вкрай необхідною в такий непростий час.

У КЗ "Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради" стартував Тиждень безпеки життєдіяльності "Помічай, упізнавай, поводься безпечно!». У зв'язку з цим восьмикласники з класним керівником обговорили правила безпечної поведінки та створили спільну інфографіку з теми

У рамках Тижня БЖ 13 квітня здобувачі освіти 2 класу створили колаж "Пожежна безпека"

Актив учнівського самоврядування підготував постери соціальної реклами з теми. При підготовці гімназисти вчились створювати зображення за допомогою штучного інтелекту.

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДІВ