Тиждень безпеки дорожнього руху "Дорога не для забав!" 20/21

Сучасний світ дає багато можливостей, але поруч з цими можливостями нас підстерігають і безліч небезпек. Тому так важливо постійно говорити з дітьми про безпеку, у тому числі і про безпеку на дорозі. У рамках Тижня безпеки дорожнього руху зі здобувачами освіти 2 класу був проведений виховний захід "Безпека на дорозі. Правила дорожнього руху"

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

Тиждень безпеки дорожнього руху розпочався для здобувачів освіти 4 класу створенням плакату на тему "Знай правила дорожнього руху"

Виставка малюнків на тему "Я маленький пішохід" підготували вихованці ГПД 1 класу під керівництвом вихователя Захар'їної Ю.В.

Презентація Пам‘ятки безпечного руху пішоходів «Руху правила єдині поважати всі повинні!» - 5 клас

4 клас.Дидактична гра " Що означає дорожній знак?"(друковані зошити) Малювання на асфальті дорожних знаків

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху класний керівник Скріпниченко Л.М. провела вікторину з ПДР "Наш друг - дорожній рух".

Створення плакату здобувачами освіти 8 класу у рамках Тижня безпеки дорожнього руху на тему "Правила поведінки на дорозі"

Здобувачі освіти 3-Б класу працювали над  створенням лепбуку на тему: Безпечний шлях до школи.

Практичне заняття відповідальний пішохід провела для здобувачів освіти 6 класу класний керівник Титаренко К.В.

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху здобувачі освіти 8 класу працювали над створенням відеоролику "Дії пішоходів на дорозі"