Тиждень БЖ "Журба здоров’я відбирає, а радісна думка прибавляє"

Усі ми знаємо, наскільки важливо піклуватись про своє здоров'я, знаємо, як це робити, але у вирі буднів, чи дійсно ми дотримуємось загальновідомих правил збереження здоров'я? У рамках Тижня БЖ представниці учнівського самоврядування з 8 класу взяли інтерв'ю у своїх педагогів та поцікавились у них ставленням до здорового способу життя.

;

На продовження обговорення теми здорового способу життя Лідер учнівського самоврядування гімназії провів рухливі перерви для гімназистів початкової школи. Представниці самоврядування 5 класу провели для другокласників вікторину з обговоренням звичок здорового харчування. Також здобувачі освіти під керівництвом Киреєвої Т.С. виготовили чудові інформаційні буклети "Журба здоров'я відбирає, а радісна думка прибавляє"

У рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти 5-А класу, класним керівником Настасією Андріївною Щорбою, було проведено захід "Крок у безодню. Вплив куріння на організм дитини". Гімназисти поглибили свої знання про корисні й шкідливі звички, історію походження тютюну, визначили причини й наслідки куріння, розібрали поняття "активний" і "пасивний" курець. Захід сприяв навичкам свідомого вибору здорового способу життя та відповідального ставлення до власного здоров'я.

Підсумовуючи, хочеться вірити в те, що в майбутньому молодь не витрачатиме своє життя на таку шкідливу звичку, як паління, адже наше здоров'я в наших руках.

Здобувачі освіти 5-Б класу з класним керівником Багрій Раїсою Сергіївною взяли надактивну участь у грі «Збалансоване харчування», обговоривши різні види продуктів, дізнавшись, що таке екстрапродукти, та створивши власну тарілку корисного та збалансованого харчування. Восьмикласники з Катериною Вікторівною Мальщуковою висловлювали свої думки з теми "Найбільше щастя – це здоров’я" та долучались до вікторини

Під впливом зовнішніх обставин нашого нелегкого часу ми всі змушені переглянути свої пріоритети та замислитись над важливим. І збереження життя та здоров'я виступають на передній план поруч з турботою про близьких. Саме питанню здоров'я була присвячена година спілкування «Як вберегти психічне здоров’я під час війни», яку провела з семикласниками у рамках Тижня БЖ Оксана Іванівна Стародубцова. ГІмназисти виконували практичні вправи, презентувал підготовлені розповіді, а також у групах склали пам'ятки збереження здоров'я.

На завершення Тижня представники самоврядування 6 класу провели для молодших гімназистів акцію, у ході якої діти отримали наліпки здорового способу життя за відгадані загадки з теми.

Дев'ятикласники з класним керівником Самофаловою Ольгою Андріївною  у ході бесіди з елементами тренінгу "Як попередити трагедію самогубства серед підлітків" виконували практичні  вправи, працювали в групах та визначали причини, види та способи уникнення і боротьби з проявами суїцидальної поведінки.