Тиждень БЖ «Правила дорожні - корисні для кожного!»

Починаємо навчальний рік з повторення важливих правил - у закладі стартував Тиждень безпеки життєдіяльності "Правила дорожні - корисні для кожного". Уже в перший насичений день наші гімназисти з початкової школи під час перерв грали в тематичні ігри з повторенням правил дорожнього руху під керівництвом педагога-організатора Шверненко С.Ю.

Інспектори патрульної поліції Ніколаєва Г.В. та Петух В. Я. зустрілись зі здобувачами освіти 6-А та 9 класу, і переконливо та професійно нагадали гімназистам правила дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів, а також дали практичні поради, як убезпечити себе на дорозі.

Восьмикласники з Кіреєвою Т.С. виготовили чудові корисні буклети "Безпечна дорога" з визначенням поняття безпеки та правилами для пішоходів.

Протягом тижня здобувачі 6-А класу з класним керівником Щорбою Н.А. вивчали правила дорожнього руху під час практичного заняття з елементами екскурсії.

Під керівництвом Мальщукової К.В. 9-класники створили буклети-презентації "Безпека пішохода", які можуть стати прекрасною наочністю для гімназистів початкової школи.

У 6-Б гімназисти з Ласковським С.В. переглядали та обговорювали відео "Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни".

У 5-А класним керівником Самофаловою О.А. була проведена бесіда "Безпека руху. Умій правильно обирати дорогу!", у ході якої діти переглядали та обговорювали відео, брали участь у вікторині, а також розповідали про значення конкретних дорожніх знаків.

Здобувачі освіти 5-Б класу з Бабенком В.Є. долучились до бесіди «Безпечна дорога до школи» з переглядом та обговоренням відео.

Матеріали Тижня