Тиждень БЖ «Дарма не бійся, але стережися!»

План-сітка заходів Тижня БЖД «Дарма не бійся, але стережися!»

08.04.24

09.04.24

10.04.24

11.04.24

П’ятниця

12.04.24

Висвітлення плану Тижня БЖД

Виготовлення іграшки-антистрес.

2 клас, Рижкова Ю.А.

Бесіда: “Психологічний захист у соціальних мережах”

7 клас, Лабутіна А.А.

Квест “Ключ до безпеки”

2 клас,

Шверненко С.Ю.

Бесіда на тему:

“Психологічна підтримка

та дії у надзвичайних

ситуаціях під час

воєнного  стану”

5-Б клас, Бабенко В.Є.

Перегляд відео: “Я почуваюся у безпеці, коли….?”

4 клас, Борщева Я.І.

Практикум-гра «Твоя сила»

(за добіркою  практичних  інструментів  від  психологині Світлани Ройз)

5-А клас, Самофалова О.А.

Перегляд та обговорення відеофільма “Обережно, міни!”

8 клас, Кіреєва Т.С.

Вікторина в малюнках “Обережно небезпека”

3 клас, Фесенко Н.В.

Бесіда: “Чи можна радіти

під час війни - поради

психолога''

6-Б клас,

Ласковський С.В.

Заняття-дослід “Молодь обирає здоров’я”

9 клас, Рижкова Ю.А.

Відпрацювання вправ,  які  швидко  повертають  психологічну  рівновагу

6-А клас, Щорба Н.А.

Висвітлення заходів на сторінці сайту

навчального закладу

Мороз А.А.

Підведення підсумків

тижня БЖД

Хвилинки релаксації під час уроків  у 1 класі , Бродецька Л.Г.

Години психолога “Психологічний рюкзачок” (вправи та ігри для підтримки дитини, емоційного та фізичного розвантаження, подолання стресу та тривоги)  практичний  психолог Рижкова Ю.А.

Челендж у межах класу “Способи психологічного розвантаження” Мальщукова К.В., 9 клас.

Аналіз підсумків проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

Практичним психологом та класними керівниками 1-9 класів були сплановані та проведені тематичні виховні заходи:

Бродецька Л.Г. класний керівник 1 класу протягом тижня проводила для здобувачів освіти 1 класу хвилинки релаксації, а практичний психолог Рижкова Ю.А. провела майстер-клас з виготовлення іграшки-антистрес «Сквіш», сквіш можна наповнювати різноманітними крупами, його приємно мʼяти в руках,  «Жмакання» цієї іграшки допомагає зняти втому та напругу в руках, розслабити мʼязи, розвиває моторику і допомагає зосередитися, а ще покращує настрій.

Другокласники у ході виконання цікавих завдань квесту «Ключі до безпеки» обговорили, як діяти в різних небезпечних ситуаціях та як впоратись з тривожністю, що може такі ситуації супроводжувати під керівництвом класного керівника Шверненко С.Ю.

У 3 класі проведено заняття щодо підтримки ментального здоровʼя, говорили з дітьми, які бувають емоції і чому важливо вчитися ними керувати, молодші школярі виконали вправи на мʼязову релаксацію: «Лимон», «Кошеня», дихальну вправу: «Квітка і свічка», а на завершення арт-терапевтичне малювання з практичним психологом Рижковою Ю.А.

Учні 5-А класу разом з класним керівником Самофаловою О.А. опрацювали поради від психологині Світлани Ройз; окреслили в "Коло життя" те, що завжди підтримає, навіть у найскладніший час; визначили "Силу імені", вказавши свої сильні та негативні риси та написали "Секретний лист" собі в майбутнє на психологічному практикумі "Твоя сила"

Класний керівник КіреєваТ.С. разом з учнями 8 класу організували перегляд та обговорення відеофільму ,,Обережно, міни!"також учні підготували повідомлення про безпечне поводження з вибуховими і незнайомими предметами, намалювали малюнки на тему тижня.

Здобувачі освіти 6-А та 6-Б класів  відпрацювали вправи, які швидко повертають психологічну рівновагу та прослухали бесіду «Чи можна радіти під час війни – поради психолога» під керівництвом класних керівників Щорби Н.А. та Ласковського С.В.

Для семикласників проведена бесіда «Психологічний захист у соціальних мережах», а девятий клас доєднався до челенджу «Способи психологічного розвантаження керівники» під керівництвом Лабутіної А.А. та Мальщуковової К.В.

Класний керівник Борщева Я.І. з четверокласниками долучились до проведення Тижня БЖД, а саме переглянули та обговорили відео «Я почуваюся в безпеці, коли…?».

Для здобувачів освіти 5-б класу була проведена класна година «Психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану».

Отже, за підсумками Тижня можна з зазначити, що всі заплановані заходи були проведені на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним. Проведена зі здобувачами освіти робота сприяє ефективній пропаганді психологічного здоров’я, що сприяє формуванню мотивації на збереження і поліпшення стану здоров’я, формування та розуміння особистої відповідальності за збереження власного психічного здоров’я як головної життєвої цінності.