21 груд. 2021

Символіка гімназії

Обрано символіку гімназії
21 груд. 2021

Вітаємо здобувача освіти 9 класу Лєвака Максима за зайняте ІІІ місце у фотоконкурсі "Щасливе дитинство без зла і насильства" Фотоконкурс проходив у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". #Кропивницький_проти_насильства #16днівпротинасильстваКроп2021 #16днівпротинасильствасвітбезнасильства2021
17 груд. 2021

Вітаємо талановитого вчителя Лілію Генадіївну Бродецьку з успішним проходженням сертифікації!!!

17 груд. 2021

КЗ «Великобалківська гімназія» та вокальний колектив «Пісенний зорепад» з радістю приєднуються до святкового челенджу « Christmas wishes”.

Ви не вірите у Святого Миколая? І дарма — лише озирніться довкола, або… загляньте під подушку. Можливо, великий Святий і для вас сотворив маленьке чудо. Повертаючись до власних традицій, українці неабияк шанують найочікуваніше, найчарівніше свято, та головне — допомагають Чудотворцю нести торбину Добра. А діти чекають на дарунки й вірять, що Святий Миколай розтопить усе зло, що огортає Україну, та сотворить іще одне чудо — принесе усім нам мир і добро.
10 груд. 2021

Здобувачі освіти Великобалківської гімназії брали участь у воркшопі "Я - майбутнє своєї держави"

7 грудня Україна відзначала День місцевого самоврядування. З нагоди цієї події здобувачі освіти Великобалківської гімназії брали участь у воркшопі "Я - майбутнє своєї держави"
18 лист. 2021

«Українці – в космічній ері»

З 08 до 15 листопада 2021 року в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проходив XXIV Всеукраїнський колоквіум «Космос. Людина. Духовність» в онлайн-режимі.
15 лист. 2021

Cимволіка школи

Не секрет, що останнім часом у нашій країні відбувається реформування системи освіти. Зміни торкнулися і нашого закладу освіти. І ось, починаючи з 1 вересня, ми уже не ЗОШ №2, а КЗ "Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради".
11 лист. 2021

#РазомПротиБулінгу

Дуже вдячна патрульній поліції Кіровоградської області та фахівцям ОДБ ім.Т.Шевченка за проведений захід для учнів 7 класу #РазомПротиБулінгу
9 лист. 2021

Шкільними офіцерами поліції для здобувачів освіти 3-Б класу проведена бесіда на тему: "Що таке булінг, його види". Поліцейська пояснила наслідки та відповідальність за вчинення булінгу. У 4-Б класі проведена бесіда про безпеку дорожнього руху. У 8 класі здобувачі освіти закріпили свої знання про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення правопорушень.
5 лист. 2021

#Копійковібаталії"

Активно триває благодійна акція #Копійковібаталії"# у рамках всесвітнього благодійного руху #Щедрийвівторок#