КЗ «Великобалківська гімназія» та вокальний колектив «Пісенний зорепад» з радістю приєднуються до святкового челенджу « Christmas wishes”.

17 груд. 2021
Ви не вірите у Святого Миколая? І дарма — лише озирніться довкола, або… загляньте під подушку. Можливо, великий Святий і для вас сотворив маленьке чудо. Повертаючись до власних традицій, українці неабияк шанують найочікуваніше, найчарівніше свято, та головне — допомагають Чудотворцю нести торбину Добра. А діти чекають на дарунки й вірять, що Святий Миколай розтопить усе зло, що огортає Україну, та сотворить іще одне чудо — принесе усім нам мир і добро.

Напередодні дня святого Миколая, вихованці гуртка "Пісенний зорепад" підготували для молодших школярів святкове привітання.
Гарних емоцій від перегляду #KropyvnytskyiChristmasWishes.