«Українці – в космічній ері»

18 лист. 2021
З 08 до 15 листопада 2021 року в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проходив XXIV Всеукраїнський колоквіум «Космос. Людина. Духовність» в онлайн-режимі.

У заході взяли участь 87 учасників. Це школярі та вихованці позашкільних освітніх закладів, які цікавляться духовністю та космосом з 15 областей України. Серед учасників і здобувач освіти нашої гімназії – Владислав ДУШИН, який достойно представив власне дослідження «Українці – в космічній ері» (керівник Ольга САМОФАЛОВА, учитель фізики).
Вітаємо юного науковця та його керівника з перемогою, бажаємо нових наукових відкриттів та успіхів у конкурсах!!!