22 лют. 2022

22 лютого відбулося засідання учнівського самоврядування
22 лют. 2022

Жінка. Мати. Берегиня

У закладі напередодні 8 березня проходить Всеукраїнська благодійна акція "Жінка. Мати. Берегиня"
17 лют. 2022

Уроки медіаграмотності

З метою формування навичок медіаграмотності та уміння критично оцінювати інформацію у закладі були проведені уроки медіаграмотності з музичного мистецтва та інформатики
28 січ. 2022

Профорієнтація

Зустріч з представницею регіонального центру професійної освіти. ім. О.С.Єгорова.
19 січ. 2022

78-ої річниці визволення Кропивницького

З нагоди 78-ої річниці визволення нашого міста від нацистських загарбників представники учнівського активу Великобалківської гімназії скористалися можливістю пригадати ці історичні події та відвідали музей «Визволення Кіровоградщини» на базі гімназії ім. Тараса Шевченка.
13 січ. 2022

Всеукраїнський пізнавальний конкурс "Я -людина!"

Вітаємо переможців ІІІ щорічного Всеукраїнського пізнавального конкурсу "Я -людина!"
5 січ. 2022

Вітаємо переможця!

Вітаємо Душина Владислава, здобувача освіти 9 класу, за перемогу у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт ученів МАН та оголошуємо подяку вчителю біології Базеко І.М. за підготовку учня до олімпіади.
30 груд. 2021

Всеукраїнського конкурсу малюнку «Щаслива дитина квітуча Україна»

Здобувачі освіти навчального закладу під керівництвом керівника гуртка Алена Палій були активними учасниками Всеукраїнського конкурсу малюнку «Щаслива дитина квітуча Україна» Кузнєцова Олександра 1 клас, Гаращенко Софія, 2 клас, Черемісіна Валерія, 3Б клас, Жайворонок Валерія, 6 клас. Молодці!)))
30 груд. 2021

Вітаємо переможця!

Вітаємо Душина Владислава, здобувача освіти 9 класу, за зайняте ІІІ місце у міському етапі олімпіади з біології та оголошуємо подяку вчителю біології Базеко І.М. за підготовку учня до олімпіади.
22 груд. 2021

Вітаємо!!!

Увага! Новина дня! За підсумками міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Новорічний сувенір" вітаємо здобувачів освіти 4 класу, які зробили колективну роботу "Ми святкуємо Новий рік" у номінації "Новорічна композиція