3 лист. 2021

#Щедрий вівторок

Одна з найцінніших потреб та місій людини - творити добро, і починати треба, звісно, якомога раніше. З цієї причин Великобалківська гімназія не пропускає нагоди долучитися до міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок. Цей проєкт був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. За останні 9 років ця подія перетворилася на глобальний рух, який надихає сотні мільйонів людей з усього світу творити добро. І у нашому закладі розпочалась благодійна акція "#ЩедрийВівторок: Копійкові баталії", під час якої класи гімназії позмагаються, хто швидше заповнить монетками свою саморобну скарбничку та одночасно зроблять добру та корисну справу.
19 жовт. 2021

День відповідальності

19 жовтня, навіть знаходячись на канікулах, гімназисти відзначали Всеукраїнський День відповідальності, беручи участь у відеочеленджі, переглядах відео та інтерактивній вікторині.
12 жовт. 2021

"Посвята в першокласники"

12 жовтня у закладі освіти було проведене свято для наймолодших здобувачів освіти "Посвята в першокласники". Вітаємо наймолодших! Успіхів у навчанні!)))
5 жовт. 2021

"Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

Здобувачі освіти 2 класу долучились до участі у ІІ Міжнародному уроці доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин" під керівництвом Шверненко С.Ю.
29 вер. 2021

"Трагедія Бабиного Яру"

До 80-ї річниці трагедії у Бабиному Яру у закладі освіти був проведений бібліотечний урок ,,Бабин Яр на тлі історії'!
28 вер. 2021

"Трагедія Бабиного Яру"

Сьогодні у закладі освіти була проведена година пам'яті "Трагедія Бабиного Яру" для здобувачів освіти 9 класу.
22 вер. 2021

День партизанської слави

22 вересня, у День партизанської слави, члени учнівського самоврядування віддали данину поваги борцям народного руху та відзначали їх внесок у визвольній боротьбі проти нацизму. Також гімназисти вшанували та поклали квіти до меморіальної дошки Героя Радянського Союзу, учасника Другої світової війни В.М. Галушкіна.
21 вер. 2021

ДЕНЬ МИРУ!!!!!

З нагоди Міжнародного дня миру, який традиційно відзначається 21 вересня, у Великобалківській гімназії актив учнівського самоврядування готував зі своїми класами інсталяцію "дитячих сорочок" під гаслом "Хай буде мир на всіх землі".
9 вер. 2021

День пам’яті захисників України

29 серпня наша країна відзначала День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Здобувачі освіти середньої ланки протягом першого ж тижня навчання, з 2 по 8 вересня, залучилися до ряду заходів, спрямованих на вшанування героїв, полеглих у боротьбі за свободу України.
3 вер. 2021

Вітаємо переможця!

Вітаємо Кожухарь Вероніку, випускницю 9 класу, за перемогу у Національному Проєкті "Різдвяна мрія" та оголошуємо подяку керівнику вокального гуртка Тисленко О. Ю. за підготовку учениці до конкурсу