1 вер. 2021

1 ВЕРЕСНЯ

Весело та невимушено, стартував , 1 вересня у Комунальному закладі "Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради" новий навчальний рік.
6 лип. 2021

Вітаємо переможця!!!

Вітаємо Білозора Тараса, учня 9 класу, за перемогу у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Світ dreams" для дітей з особливими потребами (лауреат ІІ ступеню,) та оголошуємо подяку керівнику вокального гуртка Тисленко О. Ю. за підготовку учня до конкурсу
14 черв. 2021

Всесвітній день донора!

Сьогодні здобувачки освіти 9 класу Богдан Богдана, Оковита Анастасія, Кобюк Ілона та керівник вокального гуртка Тисленко О.Ю. були учасниками акції, яка була присвячена Всесвітньому дню донора! Робимо добрі справи разом
14 трав. 2021

День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

14 травня в День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни для здобувачів освіти 6 та 8 класу був проведений бібліотечний урок на тему "Українські праведники народів світу".
11 трав. 2021

День пам'яті та примирення

Урочиста лінійка з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення та 76- ї річниці Дня перемоги над нацизмом була проведена для здобувачів освіти 5-6 класів ( з дотриманням карантинних вимог)!
21 квіт. 2021

Вітаємо переможця!

Вітаємо Криворучко Поліну, ученицю 5 класу, за зайняте ІІІ місце в обласному конкурсі "Noosphere Art Chalenge" та оголошуємо подяку учителю образотворчого мистецтва Захар"їній Ю.В. за підготовку учениці до конкурсу
12 квіт. 2021

Всесвітній день авіації і космонавтики.

12 квітня 1961 року весь світ був приголомшений повідомленням про початок нової ери космічних польотів. У цей день космонавт Юрій Гагарін облетів планету Земля на орбітальному космічному кораблі «Восток».
6 квіт. 2021

ВихованіРозвиненіСпортивніЗдорові

ЗОШ І-ІІІ ст. #2 #ВихованіРозвиненіСпортивніЗдорові долучаємося до міського челенджу
6 квіт. 2021

МО класних керівників!

Сьогодні класні керівники закладу освіти 1-9 класів були активними учасниками методичного засідання МО класних керівників!
2 квіт. 2021

День народження Г.Х. Андерсена

Педколектив відзначив день народження великого казкаря Г.Х. Андерсена, прочитавши вдома одну із його казок та сфотографувавшись з книгою!