День цивільного захисту-2023

У час, коли ми звикли очікувати на небезпеку і розуміємо, що знання того, як діяти при несподіваних обставинах, не лише запобігає паніці, а й рятує життя, проведення Дня цивільного захисту набуває особливо важливого значення.

14 квітня у  закладі було проведено ряд заходів у ході Дня ЦЗ.  Гімназисти опановували навички надання першої домедичної допомоги з сестрою медичною та запрошеними представниками організації "Червоний Хрест", вчились діяти у ситуації замінування при тренувальній евакуації, переглядали та опрацьовували відеоролики та мультфільми, обговорювали тему безпеки під час Єдиного уроку, а також створювали та захищали тематичні малюнки, колажі та плакати.
Впевнені, що цей день дав корисні та важливі знання та навички поведінки здобувачам освіти гімназії.

14 квітня 2023 року в рамках Тижня БЖД "Помічай, впізнавай, поводься безпечно" стартував День ЦЗ з метою розвинути вміння дітей діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. День розпочався з організаційної лінійки та єдиного уроку на тему "Види небезпечних ситуацій, які загрожують населенню та правила поведінки в цих ситуаціях.

У рамках дня ЦЗ представник організації В.Пузир "Червоний хрест" провів практичне заняття для здобувачів освіти 6-9 класів

Практичне заняття з цивільного захисту було проведено в 4-Б та 4- А класах

У рамках Дня цивільного захисту для здобувачів 1-5 класів був проведений єдиний урок "Види небезпечних ситуацій, які загрожують населенню, та правила поведінки в цих ситуаціях"

2-3 класи під час другого заходу Дня ЦЗ переглядали та обговорювали відео з тематики мінної безпеки, а до 1 класу завітали гості з бібліотеки ім. Євгена Маланюка з розповіддю про безпеку в умовах воєнного стану

Щоб бути готовими до будь-якої ситуації, гімназисти відпрацьовували правила евакуації при замінуванні

У цей насичений день 14 квітня 4-А та 4-Б встигли долучитися до математичного квесту "Дії у надзвичайних ситуаціях"

День цивільного захисту для 1-5 класів завершився творчістю. Діти малювали малюнки, створювали колажі з теми, виготовляли та захищати плакати "Будь обережним", "Небезпеки, які нас оточують".

Для 6-9 класів День цивільного захисту пройшов не менш насичено та різноманітно. В усіх класах була проведена єдина класна година. Дев'ятикласники складали метальну карту "Незвичайні ситуації" та пам'ятку "Дії населення в НС. Для 8-9 сестра медична продемонструвала відеолекцію "Надання першої домедичної допомоги" та провела практичну роботу "Накладання пов'язок та джгутів". 6-7 класи переглядали відеоролики "Вперед, вогнеборці", "Що необхідно знати, щоб вижити в місті в умовах бойових дій". Восьмикласники відвідали бібліотечну виставку "Знати, щоб запобігти". Також усі гімназисти долучились до виготовлення плакатів

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДІВ