День цивільного захисту-2022

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 28 квітня у КЗ "Великобалківська гімназія" відбувся День цивільного захисту. Здобувачі освіти удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя. Протягом дня гімназисти були задіяні у єдиному уроці з цивільного захисту, практичних заняттях та майстер-класах, перегляді та обговоренні відеосюжетів та онлайн-вікторині. Бесіди проводили також шкільний бібліотекар та медична сестра. Окрім того були створені малюнки, плакати та пам'ятки з теми. З поставленими завданнями впорались відмінно!

Були проведені єдині уроки з програми ЦЗ «Види небезпечних ситуацій, які загрожують населенню та правила поведінки в цих ситуаціях». Зокрема, у 3-А класі відбувся тренінг з обговоренням різни ситуацій  "До кого звернутися по допомогу. Я почуваю себе небезпечно, коли..." 8-класники відвідали класну годину "Надзвичайні ситуації та їх класифікація".  У 4-А класі був проведений урок, "Види небезпек та правила поводження в цих ситуаціях", а у 4-Б - "Цивільний захист. Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях". Другокласники були задіяні у єдиній класній годині "Види небезпечних ситуацій". У 3-Б класі було проведене заняття "Небезпека. Номери екстрених служб України". 1 клас відвідав єдину класну годину "Будь обережним - небезпечні знахідки". Була проведена виховна година з теми "Будь обережним! Вибухонебезпечні предмети!" у 6 класі та ін.

У закладі були проведені практичні заняття. Здобувачі освіти початкової школи були  залучені до вправ-тренінгів «SOS»: правила виклику рятувальних служб за телефонами «101», «102», «103», «104»

Здобувачі освіти середньої ланки відвідали майстер-клас «Тривожний рюкзак: що має бути напоготові у цивільного населення». Дев'ятикласники презентували власний майстер-клас, демонструючи, що має вміщати "тривожний рюкзак"

Гімназисти переглядали та обговорювали відеосюжети: початкові класи дізнались корисні підказки з «Вперед, вогнеборці», 5-9 класи працювали за темою «Не панікуй, готуйся: «Що необхідно знати для виживання у місті в умовах бойових дій?»

Шкільна медсестра та класні керівники 5-9 класів проводили бесіду про здоров’я під час війни: «Хімічна зброя: як захиститися від ураження та розпізнати хімічну атаку»

Для здобувачів освіти 1-4 класів була проведена бесіда за світлинами "Засоби протипожежної безпеки"

У проміжках між заняттями діти готували  малюнки з теми «Небезпеки, які нас оточують»

Здобувачі освіти 5-9 класів взяли участь в онлайн-виставці колажів з плакатів на тему «Будь обережним» та виготовленні пам’яток  щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв.

Бібліотекар ознайомив семикласників  з  виставкою "Знати, щоб запобігти"