День цивільного захисту-2021

Цьогоріч день цивільного захисту розпочався з лінійки для здобувачів освіти 1-4 класів.

Був проведений Єдиний урок "Це повинен знати кожен", після якого в кожному класі провели виховні бесіди, класні години та заходи, зокрема:
урок з цивільного захисту 3А клас  "Життя - найбільша цінність"
2 Б - Перегляд мультфільму та його обговорення "Необережний лис"
Розгадування кросворду "Види небезпеки" 4 клас
та інші.

Також для здобувачів освіти була підготована онлайн екскурсія до відділення ДСНС України на тему "Віртуальне знайомство з пожежною частиною та технікою"!

Для учнів молодшої школи провели низку практичних занять:
Урок з ЦЗ "Моі діі при пожежі" Практична робота: Засоби індивідуального захисту органів дихання та шкіри.
3-А Практичне заняття "Дії в надзвичайних ситуаціях"
Зустріч з представником ДСНС м.Кропивницького " Будь уважним: правила поводження під час пожежі"
та інші.

Здобувачі освіти середньої ланки сьогодні працювали в онлайн режимі, взявши участь у обговоренні важливих питань:
Бесіда про вибухонебезпечні предмети - 5 клас
5 клас - година спілкування «Безпека у надзвичайних ситуаціях», у ході якоі здобувачі освіти були ознайомлені з видами надзвичайних ситуацій, з правилами безпеки під час аварійних ситуацій
"Надання само та взаємо допомоги при НС" 6 клас
Єдиний урок "Це повинен знати кожен" 6 клас
Обговорення найвідоміших катастроф 9 клас
та інші.

7 клас провів онлайн обговорення "Стихiйнi лиха нагадують, що планета в небезпеци , i ii треба рятувати. Бережить природу бо це наш дiм"

Діти також взяли участь у створенні листівок та колажів:
2 б - Надзвичайні ситуації очима дітей.  Листівки та малюнки
5 клас - захист малюнків на тему "Формула безпечної життєдіяльності.
«Що таке безпека?»
Виставка малюнків "Небезпечні ситуацї для дітей" 4 клас

Наприкінці дня провели комбіновані спортивні естафети для здобувачів освіти 1-4 класів