1 вер. 2023

Перемога у всеукраїнському конкурсі творчості

29 серп. 2023

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дев'ятикласники Великобалківської гімназії вшанували полеглих воїнів покладанням квітів до Куточку Пам'яті.
26 черв. 2023

Нагорода за відео до Дня Батька

Лабутін Іван, учень 6 класу, привітав свого татуся з Днем Батька та отримав нагороду
22 черв. 2023

Вітаємо Криворучко Поліну

Вітаємо Криворучко Поліну з перемогою в обласному конкурсі
15 черв. 2023

Малюнки до Дня донора

Малюнки наших восьмикласниць прикрашали Кіровоградську обласну станцію переливання крові на День донора.
1 черв. 2023

Перемога у конкурсі "ШТРИХИ ДО ПОРТРЕТА В. СУХОМЛИНСЬКОГО".

Вітаємо Хмельницьку Марію за зайняте ІІІ місце в ІІ етапі обласного конкурсу "ШТРИХИ ДО ПОРТРЕТА В. СУХОМЛИНСЬКОГО"
29 трав. 2023

Перемога у міському конкурсі творчих і дослідницьких робіт в рамках проєкту-конкурсу парламенту дітей міста Кропивницького «Хто ми? Історія і сьогодення!»

Вітаємо Криворучко Поліну з перемогою у міському конкурсі творчих і дослідницьких робіт в рамках проєкту-конкурсу парламенту дітей міста Кропивницького «Хто ми? Історія і сьогодення!»
26 трав. 2023

Вітаємо з перемогою наших бейсболістів"

Здобувачі освіти гімназії під керівництвом тренера Євгенія Полякова зайняли ІІ на міських змаганнях з бейсболу
25 трав. 2023

Вітання з призовим І місцем у Х конкурсі на екологічну тематику

Вітаємо ученицю 8 класу Настю Громко та її керівника Катерину Мальщукову з призовим І місцем у Х конкурсі на екологічну тематику. Природу потрібно берегти, як ми бережем саме життя. Саме таким гаслом керувалися при створенні конкурсної роботи.
16 трав. 2023

Вистава лялькового театру "Пригоди Панди Кунг-Фу".

16 травня здобувачі освіти 1-3 класів мали можливість переглянути виставу лялькового театру "Пригоди Панди Кунг-Фу".