Перемога у міському конкурсі творчих і дослідницьких робіт в рамках проєкту-конкурсу парламенту дітей міста Кропивницького «Хто ми? Історія і сьогодення!»

29 трав. 2023
Вітаємо Криворучко Поліну з перемогою у міському конкурсі творчих і дослідницьких робіт в рамках проєкту-конкурсу парламенту дітей міста Кропивницького «Хто ми? Історія і сьогодення!»

Щиро радіємо за Криворучко Поліну, пишаємося нею та вітаємо з перемогою. Поліна під керівництвом педагога-організатора Шверненко С.Ю. здобула 1 місце у міському конкурсі творчих і дослідницьких робіт в рамках проєкту-конкурсу парламенту дітей міста Кропивницького «Хто ми? Історія і сьогодення!» у номінації "Волонтерський рух у боротьбі за незалежність України". Бажаємо натхнення, підкорення вершин та і нових здобутків на шляху до мрії та успіху!