26 лют. 2020

Перемога!!!

Екологічне виховання підростаючого покоління це дуже важливо!!! А участь в екологічній агітбригаді ще й дуже цікаво та пізнавально!!! У рамках проекту Заради здорових і радісних дітей###HealthySchools"##
21 лют. 2020

Пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні у навчальному закладі для здобувачів освіти 7-11 класів був проведений захід присвячений вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні "Ми пам'ятати будемо завжди"!
20 лют. 2020

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
14 лют. 2020

День Святого Валентина

Святковий концерт "Школа має таланти"
11 лют. 2020

День Безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
30 січ. 2020

Єдина педагогічна проблема навчального закладу

Єдина педагогічна проблема навчального закладу: «Реалізація особистісно орієнтованої системи навчання через формування життєвих компетентностей особистості учня на основі використання методів активного навчання та виховання»
28 січ. 2020

Вітаємо переможницю!

Вітаємо Калінічеву Марію, ученицю 8 класу з зайнятим І місцем у конкурсі щодо популяризації державних символів! Та її керівника учителя історії Ласковського Сергія Васильовича!!!
23 січ. 2020

Зустріч зі спортсменами

У рамках проекту " Заради здорових і радісних дітей Healthy Schools# у нашому навчальному закладі відбулася зустріч зі спортсменами нашого чудового міста Кропивницького до нас завітали Бугай Катерина МСУ Чемпіонка та призерка України, у складі резерву в збірну України. Агаметова Вікторія МСУ Чемпіонка та призерка України, тренуються під керівництвом ЗТУ Жуков В.Г. Петрова Вікторія КМСУ призерка, та рекордсменка чемпіонату України, чемпіонка області, в складі збірної області. Пятишев Микола КМСУ призер чемпіонату України, чемпіон області, в складі збірної області. Це важкоатлети. Та Козир Марія КМСУ чемпіонка України, призерка України чемпіонка області входить в резерв юнацької збірної України відібралася для участі в Чемпіонаті Світу з жиму лежачи також до закладу завітала наша колишня учениця Борщ Олександра спортсменка 1 дорослого розряду, призерка Чемпіонату України, чемпіонка області, в складі збірної області.
22 січ. 2020

День Соборності

Сьогодні у нашому закладі освіти були проведені єдині тематичні уроки, бесіди, виховні години на тему "Україна незалежна, соборна і неподільна" з нагоди відзначення Дня Соборності України з метою виховання учнівської молоді в дусі патріотизму і поваги до визначних дат нашої держави!
21 січ. 2020

Філармонія

Похід до обласної філармонії здобувачів освіти 8 класу під керівництвом класного керівника Багрій Р.С. в рамках Вечорів духовної музики " Різдвяні передзвони"