Формування у здобувачів освіти навичок здорового харчування

Педагоги Величковська Т.А., Бродецька Л.Г. та Борщева Я.І , Шверненко С.Ю., Фесенко  Н.В. провели для учнів 1 - 4 класів заходи "Українські суперфуди"  під час яких діти дізналися  цікаві факти, спробували мультивітамінний обліпиховий і чорничничний чай; намагалися відгадати інгредієнти  смаколиків з гарбузом та яблуком.

В рамках тижня ,, Здоров'я- це благо, дане нам природою" учні 8 класу разом з класним керівником Кіреєвою Т.С. обговорили принципи здорового харчування, торкнулися. проблеми шкідливих звичок. Діти намалювали малюнки, оформили стінівку, виготовили буклети на дану тему.

Для 1 класу  в рамках тижня «Здоров’я – це благо, дане нам природою»  було проведено заняття “Здорові зуби - здоров’ю любі” Діти обговорили особливості корисного харчування та вплив їжі на стан здоров'я зубів. Виконали творчу роботу "Щасливий та сумний зуб".

У відповідності до плану заходів щодо формування навичок здорового харчування, учні 5-А класу обговорили поради Євгена Клопотенка щодо здорового харчування й що слід покласти в тарілку здорового харчування; проаналізували "один день із мого раціону харчування" та доповнили власну тарілку поживними речовинами на практикумі "Тарілка здорового харчування: чого і скільки слід їсти протягом дня".

У відповідності до плану заходів щодо формування навичок здорового харчування, для здобувачів освіти 8 класу був проведений урок української мови «Борщ - нематеріальна спадщина ЮНЕСКО». Учні розповіли про сімейні рецепти борщу, грали у гру «Правда чи ні? Цікаві факти про борщ», знайшли оригінальні рецепти страви у різних куточках України, склали ацоціативний кущ зі словом - борщ.