У школі відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 груд. 2016
1 грудня для учнів 7-11 класів були проведені заходи до Дня боротьби зі СНІДом, організовані вчителем основ здоров"я Пілюгіним Р.Л. з метою пропаганди здорового способу життя.

Щороку 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.  З метою підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику вчитель основ здоров'я Пілюгін Роман Леонідович провів для учнів 7-8 класів відеолекторій «Ми проти СНІДу ми - за життя»,  де дітям була надана інформація про елементарні правила безпеки та шляхи запобігання ВІЛ – інфекції» та  на урок-застереження «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя», на якому учні 9-11 класів повторили фактори ризику зараження СНІДом, показали вміння приймати самостійні рішення у різних життєвих ситуаціях, наголосивши, що СНІД – це проблема кожної людини зокрема і всього людства загалом.