У колі шкільної родини

17 лют. 2012
Вітаємо Войтюк Олену Юріївну, учителя етики, за зайняте ІІ місце в обласному етапі конкурсу "Учитель року - 2012" у номінації "Етика"

17 лютого 2012 року актова зала ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 зібрала шкільну родину – батьків, учнів, учителів, щоб привітати переможця міського та конкурсанта обласного конкурсів «Учитель року» в номінації «Етика» - Войтюк Олену Юріївну.

Найкращі вітання та побажання Олені Юріївні адресували:

Ø голова ради школи – Зеленська Зоя Василівна;

Ø голова профспілкового комітету школи – Абраменко Вікторія Юріївна;

Ø керівник циклового методичного об’єднання вчителів естетичного циклу – Кравченко Олександр Григорович;

Ø лідер ради організаторів шкільного життя – Гекендорф Галина.

З великою радістю вітали свого вчителя «золотого» та «срібного» призера конкурсу «Учитель року» найменші вихованці гуртка «Пісенний зорепад».

Заключним акордом цього дійства було вітання адміністрацією школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Самофалова Ольга Андріївна вручила сувенір «Сова» як символ  мудрості.

Усі учасники зібрання гучними оплесками вітали Олену Юріївну, відчуваючи радість та гордість, що в сім’ї  шкільного колективу є такі талановиті та творчі учителі.