День пам'яті жертв Бабиного Яру

29 вер. 2023
Вшановуємо загиблих у День пам'яті жертв Бабиного Яру

29 вересня у День пам'яті жертв Бабиного Яру вшановуємо загиблих. Учитель історії Ласковський Сергій Васильович провів з восьмикласниками усний журнал "29 вересня -День пам'яті трагедії Бабиного яру", у ході якого діти слухали доповоді однокласників, переглядали та обговорювали тематичне відео. 29 вересня відзначається День пам'яті трагедії Бабиного Яру. Для учнів гімназії бібліотекар Титаренко Людмила провела огляд виставки "Бабин Яр - і мертвим і живим"

Бабин Яр – це трагедія всього світу. У перші дні Йом-Кіпур і три дні після (єврейського свята – ред.), це було 29 вересня 1941 року, більше 35 тисяч євреїв було розстріляно там. Потім впродовж 2-3 років там було розстріляно ще від 100 до 200 тисяч, в основному – євреїв. Класним керівником Киреєвою Т.С. була проведена виховна година в 8 класі "Трагедія Бабиного Яру"