Вручення свідоцтв 4 класам

31 трав. 2022
Вітаємо випускників початкової ланки освіти НУШ з отримання свідоцтв досягнень

31 травня був особливий день і для здобувачів освіти 4 класів, і для самої нашої гімназії, адже вперше відбулося вручення свідоцтв випускникам початкової ланки освіти НУШ. Їх випуск дійсно особливий, на їх шляху до знань ставали і пандемія ковіду, і необхідність освоювати дистанційне навчання, і війна. Але, незважаючи на усі складності та перепони, вони продовжили рухатися вперед і здобувати знання, і отримали заслужені свідоцтва своїх досягнень.
4 роки тому ці діти були нашими першими здобувачами освіти Нової української школи і поступово проходили усі її сходинки, щоб стати представниками освіти нового покоління. Їх навчання відрізнялось від навчання попередників, але ж дало результати, що так тішать. Адже НУШ – це і ранкові зустрічі, що давали великий поштовх у роботі на день, можливість обговорити проблеми й ситуації, які турбували, і діти знали, що їх завжди зрозуміють, підтримають та допоможуть. Це і проєктна діяльність, і інтеграція предметів - коли вони не відчували, що кожен предмет окремий. Усе – як у реальному житті. НУШ – це і формувальне оцінювання, наші 4-класники не боялись отримати оцінку, а вчились оцінювати себе, свої здобутки самі, і з кожним днем ставати кращим, ніж учора. Це використання гаджетів, цеглинок Lego не лише для гри, але і для навчання. Усі ці сходинки НУШ вони подолали.
Тож нехай попереду ще багато років навчання, а сьогодні можна відпочити і порадіти своїм першим успіхам, досягненням. Адже їх чимало і кожне, нехай навіть і найменше на перший погляд, заслуговує на окрему увагу, похвалу і великі овації. Ми бажаємо цим дітям, щоб у подальшому їх житті все буде так само цікаво, класно та любляче, як і тут.
Друзі, приймайте найщиріші вітання і намагайтеся бути найкращими здобувачами освіти гімназії, а ми вам допоможемо!