Переможці міського етапу обласного конкурсу «Свій голос віддаю на захист природи»

6 квіт. 2022
Вітаємо переможців міського етапу обласного конкурсу «Свій голос віддаю на захист природи» та їх керівників. Пишаємося нашими здобувачами освіти, які за будь-яких умов тримаються та гідно представляють себе та свою гімназію.

Ми вже давно звикли, що живемо у цивілізованому світі, однією з важливих проблем якого є питання екології. Для покоління наших гімназистів ця тема є актуальною, безперечно потрібною і невід'ємною. Тому наші представники активно взяли участь у екологічному конкурсі, представили чудові роботи та здобули таку кількість призових місць, яка робить честь нашому закладу.

Тож, вітаємо переможців міського етапу обласного конкурсу "Свій голос віддаю на захист природи" та їх керівників

Номінація «Літературний твір» (оповідання, вірші, казки)

І вікова категорія 6-9 років (1-4 класи)

ІІ місце: Хмельницька Любов, учениця КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради» за казку «Пори року», керівник Лунгул Я. А.

Номінація «Малюнок»

І вікова категорія 6-9 років:

ІІ місце: Куляхтіна Поліна, учениця КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради» за малюнок «Схаменіться! Бережіть природу!», керівник Лунгул Я. А.

ІІІ місце: Митюк Олександра, учениця КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради» за малюнок «Квітуча планета», керівник     Лунгул Я. А.

Номінація «Малюнок»

ІІ вікова категорія 10-13 років

І місце: Артеменко Аліна, учениця КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради» за малюнок «Захистіть нас!», керівник Самофалова О. А.

ІІІ місце: Криворучко Поліна, учениця КЗ «Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради» за малюнок «Під захистом людей», керівник        Базеко І. М.