16 бер. 2022
14 березня у закладі стартувало дистанційне навчання

14 березня у Великобалківській гімназії після зруйнованих війною планів та вимушених двотижневих канікул був відновлений навчальний процес. Ми давно знали, що сила українців у єдності. І зараз ще один привід пригадати це, бути поруч та вселяти віру у перемогу та щасливе майбутнє. І хоча у цілях безпеки заняття проходять дистанційно, у цей важкий час навіть через екран ми робимо усе, що в наших силах, щоб передати нашим шкільним дітям тепло наших сердець, заспокоїти та підтримати, адже ця підтримка потрібна кожному з нас. І ми захоплюємося прагненням гімназистів вчитися,  допомогою та розумінням їх батьків, адже навіть після тривожних безсонних ночей по підвалам, навіть з-за кордону діти приєднуються до онлайн-конференцій та сумлінно виконують завдання, немов розуміючи, що зараз у кожного свій фронт і своя справа.