Дівчина-весна

6 бер. 2012
Ніжна, чарівна дівчина-весна... Звідки приходить - ніхто не зна

Співпраця з культурно-освітніми закладами міста є одним із напрямів в системі виховної діяльності школи. З великим задоволенням учні відвідують музеї, філармонію, бібліотеки. Особливо учням подобаються заходи, які проводяться в бібліотеці ім.Бойченка. Працівники бібліотеки завжди радо зустрічають дітей та готують для них цікаві зустрічі, тематичні заходи, конкурсні програми.

Щоб швидше наблизити прихід весни, для учнів 10 класу був організований чудовий захід «Дівчина-весна», де учасниці могли продемонструвати свої знання про весняні квіти, заспівати пісень та представити виріб весняного сюжету з природного матеріалу.

Захід пройшов весело, цікаво. Від такої зустрічі були в захоплені і учні, і вчителі, і бібліотекарі.