У колі шкільної родини

29 бер. 2012
Будь чистою і світлою, людино! Добро твори у світі кожен час. Добро і є та категорія єдина, Яка веде до світла кожного із нас.

Шум і гамір не стихав у класних кабінетах та коридорах школи. Всі активно обговорювали гідний вчинок своїх однокласників та товаришів: Ольги, Дениса, Владислава, на долю яких випав іспит на мужність, кмітливість та винахідливість під час екстремальної ситуації – рятувати людей з вогневої пастки.

На вустах кожного члена шкільної родини звучали імена юних рятівників, які не пройшли мимо, не відвернулись, не відвели очей від біди, а прийшли на допомогу людям, які потрапили у біду.

На честь героїчного вчинку в навчальному закладі відбулося зібрання шкільного колективу під гаслом «Ми пишаємось їх героїчним вчинком».

Гостинно зустріла актова зала наших героїв в їх батьків, представників телебачення від ТТV, «Стимул» та помічника територіального управління з питань взаємодії з органами державної влади засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю – підполковника служби цивільного захисту Леськів Миколу Васильовича.

Зі словами вдячності до винуватців зібрання звернулись: директор школи – Катеруша Лариса Леонідівна, голова ради школи – Зеленська Зоя Василівна, лідер школи – Гекендорф Галина, класний керівник – Стародубцова Оксана Іванівна.

Акордом цього дійства було вручення цінних подарунків підполковником Леськів Миколою Васильовичем та подяк від адміністрації юним рятівникам і їх батькам.

Героїчний вчинок учнів нашої школи дійсно зворушив всіх присутніх у залі, доторкнувшись до потаємних струн добра кожної душі, а тому в кінці зустрічі ведучі зібрання звернулись до кожного у залі такими словами:

Будь чистою і світлою, людино!

Добро твори у світі кожен час.

Добро і є та категорія єдина,

Яка веде до світла кожного із нас.