26 вер. 2015

День "Здоров'я"

26 вересня учнями та вчителями було відзначено День "Здоров'я"
17 вер. 2015

Дім. Вода. Тепло

Відвідання виставки "Дім. Вода. Тепло"
1 вер. 2015

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

Перше вересня - це початок осені та шкільного року. В цей день всі учні йдуть до школи. Ще цей день називають "День Знань."
1 черв. 2015

Вітаємо переможців!

Вітаємо спортивну команду школи та керівника Армашова П.С. за зайняте ІІ місце у "Шведській естафеті" міського туру військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")
21 трав. 2015

День вишиванки – всеукраїнське свято.

Сьогодні в нашій школі відзначено свято вишиванки
15 трав. 2015

Вітаємо спортивну команду вчителів "Молодіжка" за активну участь у Спартакіаді!

Під безсмертним гаслом — «Головне не перемога, а участь!» 14 травня 2015 року команда вчителів школи «Молодіжка» взяла активну участь у IV міській Спартакіаді серед спортивних команд первинних профспілкових організацій закладів освіти міста.
12 трав. 2015

Вітаємо переможця!

Вітаємо Кубальську-Доленко Злату за зайняте ІІІ місце у Відкритих міжнароднихі рейтингових змаганнях „Кубок Юнік - Денса - 2015 ” в м.Києві.
8 трав. 2015

«Майбутній захисник України»

Загін школи нагороджено грамотою управління освіти Кіровоградської міської ради «За найкращий зовнішній вигляд загону у міському конкурсі строю і патріотичної пісні «Майбутній захисник України».
29 квіт. 2015

Акція «Зірка пам’яті»

Першокласники разом із класними керівниками Демешкевич М. А. та Волощенко Я. А. в рамках акції «Зірка пам’яті» вкотре відвідали ветерана Бизицького Володимира Титовича.
15 квіт. 2015

Вітаємо переможця!

Вітаємо Бориченка Максима, учня 5 класу, за зайняте І місце в міському етапі обласного конкурсу учнівської творчості, присвяченого 100-річчю від дня народження Гіталова О.В. та оголошуємо подяку вчителю української мови Стародубцовій О. І. за підготовку учня до конкурсу.