Шевченківські дні

Т.Г.Шевченко – духовний символ України, наш великий сучасник. До нових і нових поколінь він приходить разом з усвідомленням ними дійсності. І в переломний для України слова великого Кобзаря зазвучали з новою актуальністю та силою.
У рамках Шевченківських днів у КЗ "Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради" був проведений конкурс читців поезії "Шевченко крізь віки". Учасники порадували знанням поезій Кобзаря та здивували глибиною відчуття його творів.
Ми щиро вітаємо переможців, та закликаємо їх продовжувати зберігати спадщину та надихати оточуючих на боротьбу. Адже і сьогодні слова Кобзаря на сторожі нашої волі у його творах ми знаходимо відповіді на питання, що нас хвилюють. Тож читаймо твори Шевченка, бережімо його заповіти, і вони допоможуть нам побудувати наше майбутнє.

Почни день з Шевченка
Неспокійний ранок 9 березня після ночі повітряної тривоги для наших гімназистів швидко змінився ранком творчості Кобзаря. Адже у закладі проводилась акція "Почни день з Шевченка" - потрапити до закладу здобувачі освіти та освітяни могли лише продекламувавши (чи прочитавши) рядки поета. Акція одразу допомогла занурити всіх у світ поезій Тараса Григоровича, яким був присвячений цей день

Поезія Т.Г. Шевченка - світова спадщина
Не знайти жодної людини в Україні, яка б не знала, хто такий Тарас Шевченко. Важливо, щоб так було і в усьому світі. Адже надбання Т.Шевченка - це світова спадщина.
У гімназії відбувся урок англійської мови у 8 класі на тему: "Taras Shevchenko's Poetry is the World Heritage". Здобувачі освіти вчилися переповідати віхи життя поета англійською. А також вивчали поезії Т. Шевченка англійською. Вдома учні ще раз поринули в історію та виконали інтерактивне завдання.

Поборемо

Тарас Григорович Шевченко -духовний символ України, наш великий сучасник. До нових і нових поколінь він приходить разом з усвідомленням ними дійсності. І сьогодні слова Кобзаря на сторожі нашої волі у його творах ми знаходимо відповіді на питання, що нас хвилюють.
Здобувачі освіти та освітяни закладу, знов і знов розмірковуючи над пророчими словами поета,  долучаються до акції «Тарасове слово кличе до Перемоги».

У 2-му класі класним керівником Фесенко Н.В. був проведений конкурс-виставка малюнків та перегляд мультфільму про творчість поета. Здобувачі освіти 5-А класу  зі Щорбою Н.А. написали диктант "Криниця Тараса Шевченка". У 5-Б класі зі Стародубцовою О.І. відбувся урок - відеомандрівка «Світова слава Тараса Шевченка». Бродецька Л.Г.провела у 4-б заняття "Творчість Тараса Шевченка через призму сьогодення", діти слухали пісню "І Архімед, і Галілей" гурту Холодне серце на слова Т. Шевченка, заповнили анкету "Я і Тарас Шевченко", а також переглянули  мультфільм про життя та творчість митця. 8-класники з Мальщуковою К.В. під час уроку інформатики "Стильове оформлення тексту" для оформлення обрали вірші Шевченка. Завідувачкою бібліотекою Титаренко Л.В. була організована бібліотечна виставка "Тарас Шевченко-Кобзарева дума".