Завершення навчального року

ЧЕСТЬ ТА ГОРДІСТЬ ГІМНАЗІЇ

Відзначення лауреатів конкурсів, олімпіад, змагань - особлива подія у житті закладу, яка демонструє результати року плідної та кропіткої роботи здобувачів освіти, їх вчителів та батьків. На святі "Честь гімназії", ми побачили, що нам є чим та ким пишатися.
Вітаємо ще раз усіх  призерів, бажаємо, щоб ці перемоги надихнули їх на нові звершення, а усім, хто не отримав сьогодні диплом - успіхів та бажання досягати вершин наступного року

ОБ'ЄДНАНІ У ЦЕНТРІ УКРАЇНИ
31 травня, для всіх шкіл нашої області ранок почався однаково. Об'єднані у центрі України спільною метою і спільним прагненням наблизити Перемогу і  підтримати захисників і захисниць, ми збираємо кошти на дрони для батальйонів Кіровоградської області. Силами нашого невеликого закладу було зібрано 5 500 гривень. І після цього ранку кожен з наших гімназистів на запитання, "А що ти зробив для Перемоги?", може сміливо сказати "Я купив дрон".
Щиро дякуємо усій спільноті за небайдужість, добрі серця та внесок у Перемогу! Слава Україні!

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ
У перший  день літа  гімназія з усім світом відзначає День захисту дітей. Тож подвір'я закладу сповнилось дитячим сміхом, розвагами,веселощами та мильними бульбашками.
Гімназисти розігрували та переглядали шоу з аніматорами, насолоджувались пікніками, відвідали музей М.Кропивницького, писали листи у майбутнє та складали символічні валізи на літні канікули.
Тож щастя, безтурботних посмішок та мирного неба дітям України!

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
Останній день у гімназії, останній дзвоник, хвилини прощання і розлуки. Та попереду – щасливе сонячне літо, бажаний відпочинок та яскраві моменти розваг.  2 червня у  закладі відзначили День останнього дзвоника. Тож з нетерпінням очікуємо на зустріч у новому навчальному році!

ВИПУСКНИЙ 4-ИХ КЛАСІВ

Перший випускний - це завжди хвилююча і одночасно святкова подія. Можна відчути себе по-справжньому дорослими і впевненими! Щиро вітаємо наших дорогих 4-класників з таким значним, важливим днем! Нехай попереду ще багато років навчання, але поки можна відпочити і порадіти своїм першим успіхам, досягненням. Адже їх чимало і кожне, нехай навіть і найменше на перший погляд, заслуговує на окрему увагу, похвалу і великі овації. Нехай перед вами відкриються нові горизонти, а подальше шкільне життя принесе безліч щасливих моментів, яскравих емоцій та відкриттів! Тож нехай щастить, рухайтесь вперед і пам'ятайте, що ті, хто готові допомогти і підтримати, завжди поруч!

16 червня гімназія провела у щасливе майбутнє наших випускників. Щиро бажаємо дорогим 9-класникам щасливої життєвої дороги, великих досягнень та найважливіших перемог! Любі випускники, пам'ятайте, ви - українці, а це значить, ви зможете все! Все буде Україна, і ви - її майбутнє.