ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Нарешті після довгого літа Великобалківська гімназія дочекалась своїх школярів. 31 серпня заклад ласкаво зустрів першокласників та випускників. Діти пройшлися червоною доріжкою під овації вчителів, долучились до урочистого заходу, а також вдосталь розважились під час квесту.
Ми щиро вітаємо усіх, хто причетний до навчання та освіти бажаємо плідного, успішного та позитивного навчального року і дякуємо відважним захисникам України за можливість навчати і навчатися в гімназії! Разом до Перемоги!

1 вересня здобувачі освіти та педагоги нашого закладу знову зустрілися під час Першого онлайн-уроку 2023/2024 навчального року. Традиційно обговорювались найбільш важливі питання, що хвилюють кожного: любов до рідної землі, єдність, подяка воїнам-захисникам, вшанування загиблих випускників гімназії та всіх Героїв України, допомога і волонтерство, адже ці теми стали вже невід'ємними для наших гімназистів.
Бажаємо кожному нових відкриттів та нових перемог у цьому році, безпечного навчання та можливостей для розвитку. Успіхів та Перемоги!

Матеріали до уроків