Місячник української писемності та мови 2020/2021 н.р.

Коронавірус нам не завадив відзначити День української писемності і мови в школі! П'ятикласники вперше писали радіодиктант, дуже хвилювалися, бо швидко для них диктували, поспішали, припускалися помилок, але найважливіше, що були гордими, бо стали дружною спільнотою українців по всьому світу, які разом писали текст диктанту, відчуваючи трепет у душі і задоволення. Звичайно, над правилами правопису ще буде час попрацювати, попереду ще стільки шкільних років! Сподіваюся, що з них виростуть справжні українці, закохані в рідну мову))

Челендж до місячника Української писемності та мови "Звучи прекрасна наша, мово")))

- П'ятикласники пишуть ювілейний радіодиктант національної єдності та проводять заняття цікавої граматики
- Написання радіодиктанту національної єдності "Виклики книжкової ери", 9 клас
- "Година цікавої граматики" для учнів 8 класу!