Декада української писемності та мови

9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Ця дата припадає на православне свято — день вшанування преподобного Нестора-Літописця, який є послідовником творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з нього і починається писемна українська мова. Традиційно в нашій гімназії відбулися заходи, присвячені цьому святу. Не залишилися осторонь і здобувачі освіти 5-А класу, які під керівництвом вчителя української мови та літератури Настасії Щорби перевірили й вдосконалили свої знання з української мови, виконуючи завдання квесту "Українська мова вільного народу". Підсумком заходу стали такі слова "Не бійтесь говорити українською, адже від кожного з нас залежить майбутнє однієї з найкрасивіших мов світу!"

Освітяни гімназії щиро вітають спільноту з Днем української писемності та мови. Це свято має глибинну духовну суть, адже мова є найціннішим надбаннням та основою духовного багатства народу. Ми маємо усвідомлювати велику вагу рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Тож бажаємо утверджувати рідну мову, цінувати цей нетлінний скарб, що возвеличує Україну та українців.

Здобувачі освіти та педагогічний колектив долучились до тематичних заходів з нагоди

відзначення державного свята, Дня писемності та мови!

Вчителі початкової ланки освіти у гімназії не залишились осторонь відзначення Дня української писемності та мови, провівши з дітьми відповідні заходи

Серед активу учнівського самоврядування був проведений конкурс ораторського мистецтва  "Говори українською, думай укрїнською, живи українською"

Здобувачі освіти, педагоги та батьки долучились до Всесвітнього Кубку з інтелектуальної гри "Український узвіз" до Дня української писемності та мови. Вітаємо переможців!