Тиждень англійської мови

Тиждень  іноземної мови, який проводиться в освітньому закладі, дає дітям можливість повірити у свої сили при вивченні іноземної мови. Метою проведення Тижня – створення умов для розкриття творчих здібностей учнів у позакласній роботі з іноземної мови з різним рівнем підготовки; розвиток інтересу учнів до вивчення іноземної мови. Задачі:  Систематизувати знання, активувати їх на практиці,сприяти розвитку  мовної компетенції і пізнання мовної карти світу.  Здійснювати особистісно-орієнтовний підхід до навчання і виховання учнів, коли враховуються потреби, можливості і здібності школяра. Головний принцип Тижня іноземної мови – залучення учнів школи в події Тижня, пропонуючи їм завдання та заходи посильного рівня. В рамках методичного Тижня було проведено різноманітних тематичних заходів.