21 лютого МІжнародний день рідної мови

21 лют. 2012
Організовано та цікаво пройшов в нашій школі Міжнародний день рідної мови під керівництвом учителів української мови та літератури Стародубцової О.І та Белінської С.В.

В землі віків лежало слово.

І врешті  вибилось на світ.

О мово, наче колискова!

Прийми  мій  радісний привіт.

Навік прийшла пора безславна…

Цвіти і сяй моя державна.

Олександр Олесь

Організовано та цікаво пройшов в нашій школі Міжнародний день рідної мови під керівництвом учителів  української мови та літератури  Стародубцової О.І  та Белінської С.В.

Цікаві матеріали для інформаційного повідомлення підібрала лекторська група  10-го класу на тему: «О рідне слово, хто без тебе я!»

Учні 9-11 класів змагались між собою в  конкурсі ораторської майстерності « Ми на захист рідної мови», переможцем якого стала учениця 10-го класу Носенко  Ольга.

Стіннівки, малюнки, вислови про мову представили учні  3-11 класів, в яких відобразили народну мудрість, історію розвитку української мови та звернулись до кожного учня з такими словами: « Хто вміє  шанувати своїх батька й матір,  той зрозуміє, яку пошану треба мати до рідної мови.  Щоб добре знати, необхідно вчити її змалку в школі й поза школою, з книжок і від людей.  Істинна любов до своєї країни немислима без любові до своєї мови. Батьківщина – це твоє рідне слово.  З)най, бережи, збагачуй велике духовне надбання свого народу – рідну   українську мову».