Місячник ураїнської писемності та мови

30 лист. 2011
З 1 по 30 листопада в закладі проходив місячник українськоїї писемності та мови!

Звучи, солов'їна мово! Під таким девізом розпочався місячник української писемності та мови у нашій школі. Було проведено ряд запланованих заходів. Це і бібліотечний урок "Національний скарб - українська книга", єдині класні години на тему: "Рідна мова в рідній школі, що бринить нам чарівніш", усний журнал "9 листопада - День української писемності", та відкриті уроки. Хочеться відзначити активну участь учнів 4-11 класів у конкурсі на краще оформлення та захист стінгазет на тему: "О, велична українська мова", під час якого члени журі відзначили, що школярі показали своє шанобливе ставлення та любов до рідної мови, запевнили, що "солов'їна, барвінкова мова" житиме в їхніх серцях завжди.