Вступ до 1 класу

До уваги батьків майбутніх першокласників 2024-2025 навчального року!

Реєстрація на вступ до 1 класу 2024/2025 навчального року здійснюється за посиланням  https://krop.osvita-mrk.gov.ua/registration/2

Список учнів, зарахованих до 1 класу у 2022/2023 н.р.
Звертаємо увагу, на даний момент  відсутні вільні місця для запису до 1 класу

З 01 вересня 2021 року відкритий доступ до електронної реєстрації дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти міста.

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти  і науки України від 16.04.2018 № 367 управління освіти не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначає дату початку приймання заяв про зарахування.

Зареєструвати Вашу дититну потрібно в єдиній базі на сайті Управління освіти Міської ради м.Кропивницького за посиланням krop.osvita-mrk.gov.ua, обирайте заклад загальної середньої освіти та заповнюйте запропоновану форму.

До 01 травня 2022 року заявка, яка надходить до системи, знаходитися «На розгляді», після визначеної дати початку приймання заяв про зарахування - статус «Підтверджена».

Прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2022/2023 н.р. завершується 30 червня 2022 року.

На сайті Управління освіти Міської ради міста Кропивницького розроблений сервіс для зарахування дітей до першого класу -

Інструкція для батьків

Загальний алгоритм прийому до школи:

1. Подати до школи заяву від одного з батьків (подається особисто з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1.

2. До заяви додаються:

• копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • оригінал або копія медичної довідки – Форма № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

3. Діти, чиї батьки або один з їх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, та які не мають одного чи обох документів із зазначеного переліку, зараховуються до закладу освіти без подання зазначених в п.2 документів.

Крім того, заяви про зарахування та зазначені документи, до 31 травня можуть бути подані до інших закладів освіти (без обмеження їх кількості) для зарахування на вільні місця.

4. Усі батьки, які хочуть скористатися правом вибору школи не за територією обслуговування, надають зазначені документи в обраний заклад і дитина буде зарахована, за наявності вільних місць або згідно з Порядком проведення жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця.

Жеребкування проводиться у період з 05 по 10 червня. Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування не приймаються, що не виключає права батьків подавати їх після 15 червня на вільні місця.

5. Зарахування дітей на навчання здійснюється згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Дізнатися, мешканці яких будинків м. Кропивницького закріплені за певною школою, можна на сайтах шкіл у розділі "Територія обслуговування"

Список учнів, зарахованих до 1 класу у 2022/2023 н.р.
Звертаємо увагу, на даний момент  відсутні вільні місця для запису до 1 класу