Літня школа спортивно-оздоровчого напрямку «Be healthy» 2020

Сьогодні 1 червня - перший день літа, такого довгоочікуваного теплого сезону. Літо щедре своїми плодами, розмаїттям фарб, кольорів, за своєю красою цей період нічим не поступається весні.
Й сьогодні в такий чудовий день розпочала свою роботу Літня школа "Be healthy". Ми за здоровий та активний спосіб життя, тому кожен ранок розпочинаємо з ранкової зарядки. І розпочинає наш флешмоб "Будьмо здоровими" здобувач освіти 5 класу Ланчуковська Ольга. Тож, всі бажаючі приєднуємось до нашої зарядки й будемо здорові.

Розпочався ІІ тиждень Літньої школи під гаслом "Здорове харчування - крок до здорового життя"! Запрошуємо вас взяти участь у нашому флешмобі "Розкажи про користь улюбленого продукту!)))"

Зроблено в Padlet

Підхопила флешмоб учениця 2А класу, Панасюк Марія!))))

Літня школа "Be Healthy") флешмоб підхопила Брайченко Марина , 5 клас!)))

Літня школа "Be Healthy") флешмоб підхопила Кожухарь Вероніка , 8 клас!)))

Підсумки тижня

ІІІ Тиждень Літньої онлайн школи  Be Healthy під гаслом "Психологічне здоров'я, невід'ємна частина здоров'я дитини", розпочався челенджом "Улюблена казка моєї родини!"

Зроблено в Padlet