День відкритих дверей онлайн Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Healthy schools

Спортчелендж #HealthySchools_UA #Мій_активний_день Челендж приймає учениця 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Соловйова Яна Спорт на свіжову повітрі - це супер!!!

Продовжуємо# Приймаємо#Спортчелендж #HealthySchools_UA #Мій_активний_деньЧелендж приймає учень 6 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Данілов Олександр, до нових перемог!!!

Продовжуємо# Приймаємо#Спортчелендж #HealthySchools_UA #Мій_активний_день Челендж приймають учені 1Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Кульшенко Михайло та Кіблик Даниїл, до нових перемог!!!

Продовжуємо# Приймаємо#Спортчелендж #HealthySchools_UA #Мій_активний_день Челендж приймає учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Тягай Анна, до нових перемог!!!

Продовжуємо# Приймаємо#Спортчелендж #HealthySchools_UA #Мій_активний_день Челендж приймають учениця 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області, Ланчуковська Ольга, до нових перемог!!!

У рамках проекту #заради здорових і радісних дітей#Healthy school# конкурс на краще фото або відео ранкової сімейної зарядки "Мама, тато я спортивна та здорова сім'я" серед учнів навчального закладу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Учениця 1б класу Прочакова Єлизавета разом з мамою###

В рамках проекту # Заради здорових і радісних дітей# учителем фізичного виховання Криворіг К.С. була розроблена ранкова гімнастика для школярів !!! Будьте здорові!!! #Healthyshcool#)))

4

Продовжуємо працювати під час карантину # у здоровому тілі здоровий дух#### від учителя фізичного виховання Криворіг К.С. у рамках проекту "Заради здорових і радісних дітей" Healthy school####

На сьогоднішній день наше здоров'я це найцінніше що ми маємо у рамках проекту " Заради здорових і радісних дітей" у ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м. Кропивницького проводимо активність "Захисти себе та оточуючих"##HealthySchools###

#Залишаюся_вдома #Готуємось_до_Великодня_вдома #HealthySchools ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м.Кропивницького у рамках проекту ###Заради здорових і радісних дітей#### ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

У рамках проекту #Healthy school### Заради здорових і радісних дітей учитель початкових класів Бродецька Л.Г. підготувала урок на екологічну тематику в рамках Місячника екологічного виховання для здобувачів освіти 1Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м.Кропивницького

Фізкульт хвилинка від учителя фізичної культури Бабенка В.Є. для учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м.Кропивницького у рамках проекту ###Healthy school#

Продовжують активність "Зробимо простір зеленішим! "Учні 3 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м. Кропивницького у рамках проекту Заради здорових і радісних дітей ###Healthy school#

Учні 1-б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 виконали аплікацію в рамках Місячника екологічного виховання "Підсніжник" ( Червона книга) в рамках проекту #Заради здорових і радісних дітей#Healthyshcools#)))

Відео про правила дезинфекції у період карантину "Дезінфекція- запорука здоров'я" від активу учнівського самоврядування ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м.Кропивницького у рамках проекту *Заради здорових і радісних дітей* ###Healthy school"### Переглядаємо які дівчатка молодці!!!!)))

"Зробимо наш простір зеленішим". Від учнів 3 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м. Кропивницького у рамках проекту ###Заради здорових і радісних дітей# Healthy school###
Гринжола Дана, Мельниченко Соня,
Мальч Даша, Ткаченко Саша,
Алексеев Ілля, Костенко Єгор, Банєтєшвілі, Вініченко Віталіна, Зозуля Влада.

Зупинемо пандемію### Виготовлення масок разом з Іриною Федишин. та учнями 1 б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м.Кропивницького у рамках проекту Заради здорових і радісних дітей### Healthy school###

4 клас ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області)))
"Зупинемо пандемію: безпека і здоров'я." Дистанційне навчання# в рамках проекту Заради здорових і радісних дітей### Healthy school

В рамках програми #HealthySchools_UA #Healthy_schools:заради здорових і радісних школярів #Сніданок для матусі# від учениці 5 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 м.Кропивницького , Ланчуковської Ольги #!!!!!)))))